O nas

Nasza firma zrodziła się z zamiłowania do motocykli i sportów ekstremalnych!

Kiedy rozpoczynaliśmy naszą przygodę z jednośladami, motocykle były dość egzotycznymi pojazdami na polskich drogach. Głównie akcesoria i odzież motocyklowa były dość drogie i mało dostępne. Widząc te trudności a z drugiej strony rosnące zainteresowanie motocyklami postanowiliśmy przenieść swoją pasję na grunt biznesowy. Jako grupa pasjonatów w pełni angażujemy się w najwyższą jakość wypełnianych przez nas zadań i do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny.

Zaopatrujemy naszych partnerów i klientów w produkty najwyższej jakości na dogodnych warunkach handlowych. Wszystkie nasze marki, które reprezentujemy wybraliśmy z wysoką starannością. Zatem, kupując akcesoria Barracuda, wydechy motocyklowe Scorpion, czy też spodnie Trilobite parado, możecie być pewni, że dokonaliście trafnego wyboru! Chcemy abyście  poczuli komfort z tego, że wybrane przez Was produkty zostały wyprodukowane z należytą jakością a nie niskim kosztem i na masową skalę jak w przypadku innych marek z przeniesioną produkcją na daleki wschód.

Decydując się na  produkty z naszej oferty możecie być pewni, że wybraliście produkty najwyższej jakości z ręcznie wybranych pełnowartościowych materiałów, dokładnie przetestowanych, a wszystko to pod nadzorem wysoko wykwalifikowanej grupy inżynierów.